ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Shampo me ekstrakt hithër per zbokth 500ml

600 ALL

Formati:

Quantity
Categories: ,

Shampo me hithër 500 ml
95% përbërës me origjinë natyrale, vegan, pa gluten, pa mikroplastikë.
Mosha 12+.Shampo kundër zbokthit me ekstrakt hithrash. Pastron në mënyrë efektive flokët dhe skalpin. Ndihmon tëzvogëloni zbokthin.
I lë flokët me një ndjesi te pastër dhe freski për një kohë të gjatë.
UDHËZIMET: Aplikojeni në flokë dhe masazhojeni derisa të krijohet shkumë. Shpëlajeni tërësisht.