ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Shampo me livando për flokë të yndyrshëm 500ml

600 ALL

Formati:

Quantity
Categories: ,

Shampo me livando 500 ml
95% përbërës me origjinë natyrale, vegan, pa gluten, pa mikroplastikë.
Mosha 12+.
Shampo me ekstrakt livando për flokë të yndyrshëm. Pastron në mënyrë efektive flokët. Rredukton flokët me vaj dhe e lë atë me një ndjenjë pastërtie dhe freskie të qëndrueshme.
UDHËZIMET: Aplikojeni në flokë dhe masazhojeni derisa të krijohet shkumë. Shpëlajeni tërësisht.