PRODUKTET

Zbutes per floket dhe trupin me acid hialuronik 160ml

Zbutes per floket dhe trupin me acid hialuronik160 ml
Përbërës me origjinë natyrale 97%, vegan, pa gluten, formulë hidratuese dhe e lehtë, pa mikroplastike.
Mosha 12+, lloji i flokëve: i dëmtuar, i brishtë dhe i trajtuar me ngjyra, kaçurrelë, i padisiplinuar, porozitet i lartë
Kondicioner hialuronik për flokët e dëmtuar dhe balsam trupi për kujdesin e lëkurës së thatë. Në mënyrë intensive
hidraton dhe zbut lëkurën. Forcon dhe përmirëson elasticitetin e flokëve. Ideale për t’u përdorur në
verës, pas notit në pishinë ose në ujë të kripur.
UDHËZIME: Masazhoni një sasi të vogël kondicioner në flokë ose majat e flokëve.Gjithashtu mund të përdoret si balsam trupi.

Formati 160ml
Linja ANTIOXIDANT HAIR CARE LINE

690 L

Produkte te Ngjashme