ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Vaj masazhes&relaksues Baltic Home Spa 500ml

1490 ALL

Formati:

Quantity
Category:

Vaj masazhi relaksues 500 ml formula vegan, pa gluten, pa ujë, pa mikroplastikë Zbut dhe rigjeneron në mënyrë perfekte epidermën. Ofron një ndjenjë të këndshme relaksi qetësues. Siguron performancë të rehatshme të një trajtimi masazh. Nuk lë njolla. Ekonomik në përdorim. Aromatik me përzierje djegëse druri kedri. UDHËZIMET: Përhapeni një sasi të vogël vaji dhe masazhojeni intensivisht derisa të përthithet plotësisht. Importues: DaEs Selfcare sh.p.k