PRODUKTET

Vaj masazhues per anti-celulit

Vaj masazhues per anti-celulit BALTIC HOME SPA,Formula vegane, pa gluten, pa ujë, pa mikroplastikë Forcon dhe e bën epidermën më elastike dhe të lëmuar.

Read more

Formati 490ml
Linja BALTIC HOME SPA FIT LINE

1190 L

Produkte te Ngjashme