ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Ziaja balsam pas rruajtjes për meshkuj 75 ml

590 ALL

Linja :

Quantity

95% perberesve me origjinë natyrale, vegan, pa gluten, formula krem-xheli, pa mikroplastikë Përmban alantoinë qetësuese, EFA të vajit Luffa Cylindrica, vaj misri trigliceride që reduktojnë ndjesinë e djegies së lëkurës, vitamina E, C , B3, B5, B6 dhe kompleks zink-proteinë. Qetëson skuqjen dhe irritimet e lëkurës. Hidraton intensivisht lëkurën. Nuk lë ndjenjë yndyre. Përthithet shpejt. Ka një aromë të freskët, energjike. UDHËZIME: Aplikojeni në lëkurë pas rruajtjes dhe masazhoni.