ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Ziaja krem ​​për fytyrën për meshkuj spf 6 50 ml

690 ALL

Quantity

Formulë pa gluten, hidratuese dhe e lehtë, pa mikroplastikë Hidraton për një kohë të gjatë epidermën dhe parandalon humbjen e ujit. Mban lëkurën mat dhe nuk lë ndjenjë yndyre. Redukton vrazhdësinë e lëkurës. Përthithet shpejt. Ka një aromë të freskët, energjike. UDHËZIME: Aplikojeni në lëkurë dhe futeni butësisht. Shmangni zonën e syve. Përdorni për kujdesin e përditshëm