PRODUKTET

Krem dite me spf6 kunder rrudhave Jasmine 50ml

Krem dite jasemini kundër rrudhave spf 6 50 ml formula vegane, pa gluten, hidratuese dhe ushqyese, Emulsion pa mikroplastikë me konsistencë të pasur për kujdesin e përditshëm të fytyrës. Rekomandohet për lëkurën e pjekur 50+. Përmban filtra fotostabile UVA/UVB që mbrojnë lëkurën nga fotoplakja. • Parandalon dobësimin e lëkurës, zbut rrudhat. • Hidraton për një kohë të gjatë lëkurën dhe redukton ashpërsinë e saj. • Përmirëson elasticitetin e lëkurës.UDHËZIMET: Aplikojeni në fytyrë dhe qafë dhe lyeni me delikatesë. Shmangni zonën e syve. E përkryer edhe si bazë make-up.  Importues:DaEs Selfcare sh.p.k
Formati 50ml
Linja Jasmine Line

890 L

Produkte te Ngjashme