PRODUKTET

Krem dite per fytyren Vitamin C.B3 50ml

Krem dite per fytyren Vitamin C.B3 50 ml
Përbërës me origjinë natyrale 92%, vegan, pa gluten, formulë hidratuese dhe e lehtë,pa mikroplastike. Mosha 20+, lloji i lëkurës: e thatë, e dehidratuar, pika pigmentuese, e pjekur, e prirur për rrudha, e yndyrshme,
kombinim, normal
Krem fytyre me formule te lehte me nje fund saten. Përmban vitamina energjizuese dhe hidratuese. Rigjallëron, zbut dhe hidraton epidermën. Barazon tonin e lëkurës dhe
i shton lëkurës një shkëlqim rinor. E përkryer si bazë make-up.
UDHËZIME: Lyejeni butësisht një sasi të vogël të kremit në lëkurën e fytyrës, lëreni
të përthithet. Mund të përdoret disa herë në ditë.

Formati 50ml
Linja Vitamin C.B3

790 L

Produkte te Ngjashme