PRODUKTET

Serum hidratues dhe anti-rrudhe GDANSKIN

Serum multi-hidratues gdanskin 50 ml 95% përbërës me origjinës natyrale , pa gluten, formula krem-xhel, pa mikroplastikë. Redukton dhe zbut rrudhat. Rikthen qëndrueshmërinë dhe elasticitetin natyral të lëkurës. Përmban një sistem inovativ të substancave aktive: kolagjen, acid mannuronik, substancë kundër moshës silanol, minerale, shkurre të përjetshme, horehound. UDHËZIMET: Aplikojeni në mënyrë të barabartë në fytyrë dhe qafë dhe masazhojeni butësisht në lëkurë. E përkryer si bazë make-up.

Linja GDANSKIN
Formati 50ml

990 L

Produkte te Ngjashme