PRODUKTET

Krem nxirres per trupin Bronze 300ml

Locion nxirres per trupin 300ml   indeks i përbërësve me origjinë natyrale 94%, formula vegane, pa gluten, hidratuese dhe e lehtë, pa mikroplastikë I jep lëkurës një shkëlqim të nxirë me pamje natyrale pa ekspozim ndaj rrezeve të dëmshme të diellit. UDHËZIME: Përhapeni locion në mënyrë të barabartë në trup duke përdorur një sasi më të vogël në bërryla dhe gjunjë. Lani duart menjëherë pas çdo aplikimi. Shmangni kontaktin me veshjet derisa të thahen. Rrezja shfaqet pas 3 deri në 4 orë. Importues:DaEs Selfcare sh.p.k
Linja SUN LINE
Formati 300ml

890 L

Produkte te Ngjashme