PRODUKTET

Maskë për fytyrën e mikrobiomit për lëkurë të ndjeshme

Maskë për fytyrën e mikrobiomit për lëkurë të ndjeshme, 90% e përbërësve me origjine natyrale, formula vegane, pa gluten, hidratuese dhe ushqyese, pa mikroplastikë.
Microbiome mbështet ekuilibrin për integritetin e barrierës së lëkurës. Mbështet rigjenerimin e lëkurës. Hidraton dhe qetëson irritimet. UDHËZIMET: Aplikojeni në mënyrë të barabartë në fytyrë të pastruar dhe të thatë. Shmangni zonën e syve. Lëreni derisa të përthithet plotësisht, më pas aplikoni kremin e natës. Për përdorim të përditshëm.

Linja MASKE FYTYRE
Formati 7ml

149 L

Produkte te Ngjashme