ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Mbrojtes ndaj diellit per trupin SPF 50

2400 ALL

Formati:

Linja :

Quantity

Mbrojtes nga dielli spf 50+/spray 170 ml
Formulë vegane, pa gluten, hidratuese dhe e lehtë, pa mikroplastikë
mosha 12+, lloji i lëkurës: e thatë, e dehidratuar, normale
Mbron nga rrezet e dëmshme UV dhe zvogëlon rrezikun e acarimit të lëkurës.
UDHËZIME: Shkundeni para përdorimit. Aplikoni një shtresë të trashë 15 minuta para ekspozimit në diell.
Riaplikoni shpesh ndërsa bëni banja dielli, veçanërisht pas notit, fshirjes me peshqir ose djersitjes.
Shmangni kontaktin me sytë dhe rrobat. Ekspozimi i tepërt në diell mund të shkaktojë rrezik.