ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Serum energjizues dhe zbutës qumështi i dhisë 50 ml

900 ALL

Linja :

Quantity
Category:

95% perberesve me origjinë natyrale,, formula krem-xhel pa gluten, pa mikroplastikë. Një formulë krem-xhel që përthithet menjëherë. Përmban një aktivizues të sintezës së kolagjenit. Zbut dukshëm dhe hidraton në mënyrë aktive lëkurën. Rikthen elasticitetin e lëkurës. Ofron pamje të shëndetshme dhe rrezatuese. Rekomandohet si bazë make-up. Përbërësit kryesorë: proteinat e qumështit të dhisë, acidi manuronik i nxjerrë nga algat kafe. UDHËZIMET: Aplikojeni në mënyrë të barabartë në fytyrë, qafë dhe dekolte. Masazhojeni butësisht. Shmangni zonën e syve. Rekomandohet për kujdesin e ditës dhe të natës.