ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Ujë micellar për lëkurën e ndjeshme 200 ml

550 ALL

Linja :

Quantity

98% e përbërësve me origjinë natyrale, vegan, pa gluten, pa mikroplastikë
Ujë micellar për lëkurë të ndjeshme. Përmban vetëm përbërësit thelbësorë të formulimit.
Heq butësisht make-up-in. Pastron në mënyrë efektive lëkurën. Zbut epidermën.
Përbërësit kryesorë: alantoinë, provitaminë B5.
UDHËZIME: Aplikojeni ujin micellar në fytyrë dhe qafë me një copë pambuku. Përdorni në mëngjes
dhe mbrëmje. Formula pa shpëlarje. Rekomandohet edhe për përdoruesit e lenteve të kontaktit.